1. Kulübümüzde iki kişilik daimi eğitmen kadrosu bulunmaktadır. Dışarıdan geçici eğitmenlerle karşılaşmaz bunun getireceği risklerden korunmuş olursunuz.
  2. Eğitmenlerimiz hem Türk Hava Kurumu hem de Türkiye Hava Sporları Federasyonu antrenörlük belgelerine sahiptir. Aldığınız eğitimin dünya standartlarında olduğunu bilirsiniz. Eğitmenin hem akademik hem de tecrübe konusunda donanımlı olduğunun ilk göstergesidir.
  3. Eğitim sırasında dünyada kullanılan en iyi 3 markadan biri olan Niviuk firmasının paraşütleri kullanılmaktadır. Bu da kulübümüzün sizlerin güvenliğine verdiği önemi göstermektedir.
  4. Eğitmenlerimiz ulusal/uluslararası yarışma, açık mesafe gibi dallarda dereceleri bulunmaktadır. Bu da eğitmenlerimiz sadece eğitim vermez aynı zamanda rekabetçi ve gelişime açık yaşam felsefesiyle bu gelişimi öğrencilerine yansıtır.
  5. Ana faaliyet konusu yamaçparaşütü dışında kamp, doğa yürüyüşü, kayak/snowboard ve gezi faaliyetleri düzenleyerek kulüp içerisinde arkadaşlık ilişkilerini geliştirir.
  6. Kulübümüzün sabit bir yeri bulunmaktadır. Burada hem eğitimler hem de sosyal olarak bulustuğumuz bir yer niteliği taşımaktadır.
  7. Eğitim bittikten sonra da isterseniz gelişim ve uçuşlarınız devam eder.
  8. Gelişimi arttirabilmek amacıyla her yıl il dışı Fethiye/Alanya/Denizli başta olmak üzere etkinlik düzenlenir, festival ve yarışmalara katılımın maksimum seviyede olması hedeflenir.
  9. Eğitim sonunda Türk Hava Kurumu ve Uluslararası Havacılık Federasyonu FAI onaylı ve de Türkiye Hava Sporları Federasyonu Sporcu lisansı alırsınız.
  10. Eğitimlerde tüm uçuşlarda sigortalanırsınız.

Yorum Ekle

BİLGİ ALIN