Biz Kimiz?

Başkent Sportif Havacılık

Başkent Sportif Havacılık Kulübü 2010 yılından bugüne kadar başkentimize her seviyede sayısız Yamaç Paraşütü sporcusu yetiştirmiştir. Eğitimlerimiz Türk Hava Kurumu ve Uluslararası Havacılık Federasyonu (FAI) onaylı P-2 Başlangıç Pilotu, P-3 Orta Seviye Pilotu, P-4 Pilot ve P-5 Deneyimli Pilot seviyelerinden oluşmaktadır.

Kulübümüzün eğitmenleri Türk Hava Kurumu ve Türkiye Hava Sporları Federasyonu onaylı eğitmenlik/antrenörlük belgelerine sahip bulunmaktadır. Eğitmenlerimiz ulusal, uluslararası ve uzun mesafe uçuşlarında Türkiye dereceleri bulunmaktadır. Alanında deneyimli ve uzman iki eğitmeniyle eğitimlerimiz ve iki kişilik tandem yamaç paraşütü uçuşlarımız aralıksız devam etmektedir. Eğitimlerde özel ders havasında sayılı öğrenciye birebir yetkili eğitmenlerle eğitim alırsınız. Bu sizin güvenliğinizi ilgilendirdiğinden yetkili olmayan kişiler size eğitim vermez. Tecrübe ve emniyet bu sporda tasarruf edilmemesi gereken en önemli husustur. Siz de özel olun ve bizimle gökyüzüne kanatlarınızı açın.

baskent-sportif

Yaşanan Tecrübeler

Ankara’da yemaç paraşütü denilince Başkent Sportif Havacılık güvenli uçuşlar diler. Hafta sonu sevdiklerinizle havalara uçmak için güvenle faaliyete katılabilirsiniz.

Volkan M.

Ankara

Ölüdenizde 2 günlük faaliyete katıldım. Eğitmenler ve pilotlar alanlarında tecrübeli olduklarını her adımda bizlere hissettirip uygulama yaparken tecrübe ettim. Ölüdeniz yamaç paraşütü organizasyonu çok güzeldi, emeği geçenlere teşekkür ederim.

Mevlüt K.

Muğla

Ankara’nın Ayaş bölgesinde Başkent Havacılık ekibiyle hafta sonu faaliyetine ilk defa katıldığımda biraz tedirgindim ama pilotları ve eğitmenleri tanıyıp ilk yamaç paraşütü deneyimimi yaşayınca çok mutlu oldum. Yamaç paraşütünde güvenle uçmak için tavsiye ederim.

Merve Y.

Ankara

Ekibimiz

Fatih YAĞIN

Sosyal Medya Sorumlusu

Erkan ERTEM

Eğitmen

Caner KEPEKÇİ

Eğitmen

BİLGİ ALIN